death city
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Paint on body

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 09, 2011 10:15 pm

Îl vreau pe ăsta, spuse blondul indicând un tatuaj în formă de dragon. Izaya zâmbi dulce și o privi pe fată.
Ai auzit blondino, acum treci la treabă!
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 10, 2011 1:45 am

-Poate-ţi fac ţie, brunetule, un tatuaj pe frunte. zise blonda mergând spre o masă de tatuat. Îşi pregăti pistolul, culorile, şi scaunul. Îi spuse blondului să vină şi cu modelul.
Îşi trecu mâna prin păr, dându-l uşor pe spate.
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 3:10 am

Cei doi băieți râseră. în timp ce blondul se apropie de fată. Izaya se așeză pe tejghea, privind-o pe blondă. Își ciufuli părul rebel.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 3:12 am

Începu să traseze conturul tatuajului direct pe piele. Aşa făcea a, nu suporta şabloanele. Erau pentru neprofesioneşti. Îşi muşcă uşor buza, concentrată.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Paint on body - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Paint on body
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
death city :: Oras :: Salon de tatuaj-
Mergi direct la: