death city
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Paint on body

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 11:39 am

Intră în salonul de tatuaj, cu o mapă în mână. O puse pe tejghea,aşteptând să apară cineva. Căscă plictisită, trecându-si mâna prin păr.
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:02 pm

Intră împreună cu un prieten in salon și privi plictisit în jur.
Frate, la Andre era mai tare decât aici, spuse brunetul strâmbând din nas.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:04 pm

Mârâi când văzu că cei de la salon se distrau în spate. Îşi arătă colţii, dar se abţinu să nu-i bată. Privi în jur. Era numai ea şi doi tipi care deabea veniseră.
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:13 pm

Nu-ți place locul ăsta? îl întrebă blondul privindu-l.
Nu, îmi place mai mult salonul lui Andrei, spuse brunetul rece. Privi în jur și pufni.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:16 pm

Se întoarse spre cei doi brusc, vroia să le zică şi lor ceva dar se abţinu cu greu. Îşi luă mapa, răsfoind-o rapid. Se opri la milojloc.
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:19 pm

O privi pe blondă cu coada ochiului și pufni din nou.
Ce, n-ai tupeu să spui ce vroiai să zici? întrebă pe un ton sarcastic.
Iz, calm frate, spuse blondul.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:22 pm

Îşi ridică privirea din mapă, ochii ei de un gri metalic fixându-l. Rânji sarcastică, cu o tenţă de răutate. Făcu un pas spre el.
-Dacă nu-ţi place, de ce nu te cari?
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:35 pm

Crede-mă că aș pleca de aici in fugă, dar amicu' meu vrea să-și facă tatuaj aici. Și ușor cu tupeu' în fața mea, spuse calm.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:40 pm

-Uuu, am supărat vampiraşul. zise ea, râzând scurt şi răutăcios. Îşi arătă colţii ascuţiţi, rânjind machiavelic. Se îndreptă de spate.
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 1:17 am

Terminați amândoi! Izaya, nu cred că vrei ca tatăl tău să afle că te iei de de cei semi, spuse blondul calm.
Daia nu mai pot eu de tata! spuse brunetul și își arătă colții.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 2:21 am

-Da, Izaya, nu cred că vrei ca tati să afle că te-ai bătut cu o fată. zise ea, pe un ton răutăcios şi ironic. Ştia că u trebuia să fi băut atâta sânge, acum are parte de prea multă 'acţiune'.
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 2:26 am

Mârâi și o izbi de perete. Ochii i se făcură roșii in timp ce câteva semne negre îi apărură pe față.
Izaya, calmează-te, spuse Kevind încercând să-l dea la o parte.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 2:28 am

-Explodezi cam uşor, vampiraşule. îi zise pe un ton dulce, priviindu-l în ochii. Puterea ei de a controla oameni sau lucruri era destul de bună. Îl făcu să-i dea drumul.
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 2:32 am

Rânji când simți că fata vrea să-l controleze.
Pas greșit blondino, și eu am aceeași putere, spuse și trupul fetei începu să înghețe încet.
Izaya, termină, spuse Kevin.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 2:34 am

Îşi întoarse capul spre un colţ al camerei, unde observă un hamster. Acesta se strecură printre picioarele oamenilor, ajungând lângă brunet. I se urcă uşor pe picior, pe sub pantalon. Blonda chicotii dulce.
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 2:42 am

Kevin murmură ceva și pocni din degete, hamsterul apărând în mâna lui.
Nț, nu așa se face, spuse el și aruncă mica rozătoare într-un perete.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 2:44 am

-Heeei. E un hamster, nu o jucărie! zise, apoi îl împinse pe brunet în peretele din spatele lui, sărind în faţa blondului
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 2:47 am

Kevin mârâi și se aplecă ușor în jos.
Păstrează distanța. Eu nu am părinți care fac parte din consiliul vampirilor deci mi se rupe dacă pățești tu ceva mârâi băiatul.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 2:49 am

-Fiul consiliului vampirilor? Cam scandalagiu pentru unul. Credeam că sunt educaţi cu biciul. zise pe un ton amuzat, referindu-se la brunet.
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 3:00 am

Brunetul începu să râdă.
Blondino, ți la acest salon? întrebă rânjind si Kevin chicoti mulțumit când îi citi gândurile. Izaya își ciufuli părul privind-o pe fată.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 3:05 am

-Nu. Absolut deloc. îi zise, priviindu-i rapid pe tatuatori. Rânji, trecându-si mâna prin păr.
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 3:09 am

Bun, atunci nu te va deranja să ști că de mâine nu mai ai voie aici, spuse băiatul și răsfoi catalogul cu modele pentru tatuaje.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 3:16 am

-Totuşi, cine te crezi? îl întrebă pe un ton ironic, apoi luă hamsterul pe care blondul îl lovise, în mână. Îl mângâie încet, priviindu-i pe cei doi.
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 5:41 am

Izaya Orihara, fiul celui care îi controlează pe vampiri, spuse și zâmbi machiavelic. Kev, alege ce model vrei să-ți tatueze blondina, adăugă.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 2:40 pm

Scoase un sunet ca un mârâit. Se întoarse cu spatele la ei, mergând spre un colţ al camerei, acolo unde era cuşca hamsterului. Îl aşeză încet, apoi îi privii cu coada ochiului pe cei doi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Paint on body Empty
MesajSubiect: Re: Paint on body   Paint on body Icon_minitime

Sus In jos
 
Paint on body
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
death city :: Oras :: Salon de tatuaj-
Mergi direct la: