death city
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Noona neomu yeppeo....

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ritsuka

Ritsuka


Posts : 75
Join date : 04/03/2011

Noona neomu yeppeo.... Empty
MesajSubiect: Noona neomu yeppeo....   Noona neomu yeppeo.... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 12:19 pm

Nu aveam nimic de făcut, mai puțin să mă culc, așa că am deschis PC-ul plictisit și am început să joc acel joc, să ajung din nou la nivelul important dar m-am lăsat mai repede decât speram. Am oftat ș am privit draperiile. Afară era plină zi, dar nu vreau să ies, e plictisitor afară, mai ales atunci când nu știi pe nimeni. Soarele strălucea pe cer, făcându-mă să-mi las urechile puțin în față. Pe masă aveam un platou cu niște prăjiturele făcute de mama. Acum era plecată prin oraș și puteam fi și eu liniștit.
Sus In jos
http://killeryuuki.wordpress.com
Kaori

Kaori


Posts : 21
Join date : 04/03/2011

Noona neomu yeppeo.... Empty
MesajSubiect: Re: Noona neomu yeppeo....   Noona neomu yeppeo.... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 12:50 pm

Mergeam pe hol usor plictisita si din cand in cand imi fluturam coada de ici colo.La un momentdat ma opresc in fata unei usi si bat usor in ea asteptand un raspuns.
Sus In jos
Ritsuka

Ritsuka


Posts : 75
Join date : 04/03/2011

Noona neomu yeppeo.... Empty
MesajSubiect: Re: Noona neomu yeppeo....   Noona neomu yeppeo.... Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 7:11 am

M-am ridicat repede, aproape că am căzut și m-am dus repede să deschid ușa, dar înainte m-am oprit puțin în fața oglinzii. Nu eram ciufulit eram îmbrăcat cu niște blugi și o bluză largă, deci era bine. Mam dus repede și am deschis ușa.
Bună. am spus schițând un zâmbet dulce și prietenos.
Sus In jos
http://killeryuuki.wordpress.com
Kaori

Kaori


Posts : 21
Join date : 04/03/2011

Noona neomu yeppeo.... Empty
MesajSubiect: Re: Noona neomu yeppeo....   Noona neomu yeppeo.... Icon_minitimeJoi Mar 10, 2011 1:15 pm

-Salut!,schitez si eu la randul meu un zambet bland si cald.Uhhm...uitandu-ma atent la el.Deranjez?,il intreb intre timp ce imi aranjam rochita.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noona neomu yeppeo.... Empty
MesajSubiect: Re: Noona neomu yeppeo....   Noona neomu yeppeo.... Icon_minitime

Sus In jos
 
Noona neomu yeppeo....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
death city :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: