death city
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The future like past.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

The future like past. Empty
MesajSubiect: The future like past.   The future like past. Icon_minitimeJoi Mar 10, 2011 10:23 am

Se întoarse pe vârfuri, admirându-se din nou în oglindă. Îşi trecu mâna prin părul blond, spălăcit, şi îşi zâmbii. Chicotii scurt, Închizând geamul. Era seara târziu, spera să numai fie nimeni cu dorinţa de a face duş - vroia un moment de linişte. Îşi întinse corpul, simţind cum oasele îi trosnesc uşor.
Sus In jos
Izaya

Izaya


Posts : 79
Join date : 05/03/2011

The future like past. Empty
MesajSubiect: Re: The future like past.   The future like past. Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 3:09 am

Intră în baie, clătinându-se pe picioare. Exagerase cu băutura. Privi în jur fără a o observa pe blondă. Trânti ușa în urma lui.
Sus In jos
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

The future like past. Empty
MesajSubiect: Re: The future like past.   The future like past. Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 3:11 am

Îşi dăduse sutienul jos când cineva trânti uşa. Tresări scurt, întorcându-se spre brunet. Se dădu un pas în spate, nu ştia de ce. Dar mirosul de băutură îi inunda nările.
Sus In jos
Continut sponsorizat





The future like past. Empty
MesajSubiect: Re: The future like past.   The future like past. Icon_minitime

Sus In jos
 
The future like past.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
death city :: Camin :: Dusuri-
Mergi direct la: