death city
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tell me...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ritsuka

Ritsuka


Posts : 75
Join date : 04/03/2011

Tell me... Empty
MesajSubiect: Tell me...   Tell me... Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 3:20 am

Eram cu mama la o plimbare, sau defapt, ea m-a luat de acasă, nu doream să plec. Am oftat și mi-am scos încălțările, m-am așezat pe port și am început să dau din picioare plictisit în apa cea rece. Mama era plecată, sau nu, plecase și mă lăsase pe mine aici. Uh, mai bine, nu trebuia să-i adus vocea non-stop. Am oftat plictisit și apoi am privit in jur. Soarele strălucea, păsările ciripeau, ce să zic?Era frumos.
Sus In jos
http://killeryuuki.wordpress.com
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Tell me... Empty
MesajSubiect: Re: Tell me...   Tell me... Icon_minitimeLun Mar 07, 2011 12:22 am

Stătea pe marginea portului, priviind plictisită cerul. Era prea cald pentru gusturile ei, dar în cameră se plictisea. Începu să fredoneze o melodie lentă pe care credea că o uitase. Îşi lăsă capul pe spate, nu avea chef de nimeni şi de nimic - un lucru ciudat pentru ea, mai ales când stătea în soare .
Sus In jos
Ritsuka

Ritsuka


Posts : 75
Join date : 04/03/2011

Tell me... Empty
MesajSubiect: Re: Tell me...   Tell me... Icon_minitimeJoi Mar 10, 2011 8:15 am

Am început să mă foiesc acolo pe loc, și din greșeală am alunecat și am căzut în apă. Am țipat și am ieșit repede de acolo. Uram apa!
Sus In jos
http://killeryuuki.wordpress.com
Eirin

Eirin


Posts : 41
Join date : 05/03/2011

Tell me... Empty
MesajSubiect: Re: Tell me...   Tell me... Icon_minitimeJoi Mar 10, 2011 10:19 am

Se opri brusc. De undeva din dreapta se auzi o ploscăială apoi un ţipăt. Privi în acea direcţie, chicotind uşor. Se ridică şi merse spre băiatul ce ieşi ud leoarcă din apă.
-Hei, eşti bine?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tell me... Empty
MesajSubiect: Re: Tell me...   Tell me... Icon_minitime

Sus In jos
 
Tell me...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
death city :: Afara din oras :: Port-
Mergi direct la: