death city
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Treachery...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ritsuka

Ritsuka


Posts : 75
Join date : 04/03/2011

Treachery... Empty
MesajSubiect: Treachery...   Treachery... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 12:30 pm

Nimic nu e mai bun decât un bol mare cu bomboane de ciocolată, telecomanda și un film bun! Stăteam întins pe canapeaua prea lungă pentru mine în pijamalele mele albe, tocmai ce se uscaseră și vroiam să le port pentru că aveam impresia că-mi poartă noroc. Schimbam haotic canalele de filme, puse in lista preferatelor , poate, doar poate găseam unul polițist sau Doctor Who, sau Anchetă Militară. Vroiam neapărat să văd unul dintre serialele acestea dar afurisiții îl puseseră în program tocmai la 10. Am oprit și eu pe ProTV la știri și am oftat. Ceasul arăta ora patru după-amiază și nu aveam deloc ce face.
Sus In jos
http://killeryuuki.wordpress.com
Saitou

Saitou


Posts : 4
Join date : 04/03/2011

Treachery... Empty
MesajSubiect: Re: Treachery...   Treachery... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 12:39 pm

Intru in living foarte tacut si cu castile de la mp3 in urechi fara sa observ ca mai era cineva prin preajma.Ma indrept cu pasi marunti spre fereastra deschizand-o.
Sus In jos
Ritsuka

Ritsuka


Posts : 75
Join date : 04/03/2011

Treachery... Empty
MesajSubiect: Re: Treachery...   Treachery... Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 8:06 am

Am simțit aerul ere și m-am ridicat. Am văzut o persoană lângă fereastră și m-am ridicat, m-am dus lângă el și am închis fereastra, privindu-l .
Nu e bine! Vrei să răcesc și să mă ai pe conștiință? am spus și m-am uitat pe fereastră.
Sus In jos
http://killeryuuki.wordpress.com
Kaori

Kaori


Posts : 21
Join date : 04/03/2011

Treachery... Empty
MesajSubiect: Re: Treachery...   Treachery... Icon_minitimeJoi Mar 10, 2011 1:36 pm

Deodata intru si eu il living,usor somnoroasa si eram imbracata intr-un maieu alb si pantaloni scurti negri.Ma frec la ochii fara sa observ ca mai era cineva prin preajma si ma trantesc pe canapea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Treachery... Empty
MesajSubiect: Re: Treachery...   Treachery... Icon_minitime

Sus In jos
 
Treachery...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
death city :: Camin :: Living-
Mergi direct la: