death city
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un drog ... două ... trei ... cum e?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Anya
Admin
Anya


Posts : 72
Join date : 04/03/2011

Un drog ... două ... trei ... cum e?   Empty
MesajSubiect: Un drog ... două ... trei ... cum e?    Un drog ... două ... trei ... cum e?   Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 7:42 am

S-a oprit în fața magazinului de "vise". Nu era prima data când încerca însă își tot făcea critică în minte. Parcă o simțea pe mama ei cum îi spunea că e o greșeală ... dar era singura metodă în care își mai schimba toanele corpului.
Sus In jos
Ritsuka

Ritsuka


Posts : 75
Join date : 04/03/2011

Un drog ... două ... trei ... cum e?   Empty
MesajSubiect: Re: Un drog ... două ... trei ... cum e?    Un drog ... două ... trei ... cum e?   Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 2:14 am

Alergam prin oraș plictisit și am trecut pe lângă un loc unde scria „Magazin de vise”. Huh? M-am oprit curios și am văzut o fată dar nu..Eram curios să văd cum pot fi vândute visele. Auzisem că ar fi vorba de droguri..ah, de ce toți știau și eu eram mereu dat pe-afară?
Sus In jos
http://killeryuuki.wordpress.com
Anya
Admin
Anya


Posts : 72
Join date : 04/03/2011

Un drog ... două ... trei ... cum e?   Empty
MesajSubiect: Re: Un drog ... două ... trei ... cum e?    Un drog ... două ... trei ... cum e?   Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 4:17 am

Își lău inima în dinți și intră în magazin cu mintea încărcată că mama ei o dojenea în propria ei minte. Acest lucru o omora.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un drog ... două ... trei ... cum e?   Empty
MesajSubiect: Re: Un drog ... două ... trei ... cum e?    Un drog ... două ... trei ... cum e?   Icon_minitime

Sus In jos
 
Un drog ... două ... trei ... cum e?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
death city :: Oras :: Magazin cu droguri-
Mergi direct la: