death city
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Numai și numai eu ....

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Anya
Admin
Anya


Posts : 72
Join date : 04/03/2011

Numai și numai eu .... Empty
MesajSubiect: Numai și numai eu ....   Numai și numai eu .... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 1:55 pm

Aceatsa a intrat în sala de detenție fără pic de resentiment pe chip. Intrase și se așeză în spatele clasei pe pervazul geamului privind în neant.
Sus In jos
Ritsuka

Ritsuka


Posts : 75
Join date : 04/03/2011

Numai și numai eu .... Empty
MesajSubiect: Re: Numai și numai eu ....   Numai și numai eu .... Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 2:16 am

Chiar a trebuit să țip la ăia..Grrr... Așa ura!Am intrat in clasa pe a cărei ușă scria detenție și m-am așezat intr-o bancă de la fereastră, prima cred și mi-am scos din ghiozdanul cu care venisem un dosar mai vechi și penarul. Să desenez până vine proful.
Sus In jos
http://killeryuuki.wordpress.com
Anya
Admin
Anya


Posts : 72
Join date : 04/03/2011

Numai și numai eu .... Empty
MesajSubiect: Re: Numai și numai eu ....   Numai și numai eu .... Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 4:18 am

Începuse să fredeoneze o melodie, încet privind cerul, calmându-se. Nu băga în seamă nimic din jurul ei că nu îi păsa de nimeni.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Numai și numai eu .... Empty
MesajSubiect: Re: Numai și numai eu ....   Numai și numai eu .... Icon_minitime

Sus In jos
 
Numai și numai eu ....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
death city :: Academia :: Sala de detentie-
Mergi direct la: